GRAFIK PRO ONLINE

YASHICA DIGITAL s.r.o. je online marketingová agentura, která je nejrychleji rostoucí na Vysočině. Dnes a denně pomáháme firemním zákazníkům plnit jejich cíle prostřednictvím internetu. A nyní se na tomto můžeš podílet i ty!

LOGO JOBS YD

Náplň práce

  • grafické práce na digitálních projektech
  • grafické zpracování sociálních sítí
  • grafika reklamních bannerů
  • grafický návrh webových stránek a e-shopu

Co ti nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Sick days
  • Proplácení obědů
  • Zázemí kanceláře stabilní agentury
  • Firemní akce
  • Slevy na kulturní akce
  • Pohodový mladý kolektiv lidí

Co očekáváme

To nejdůležitější je grafický cit, umět zadání přenést do poutavé podoby:

  • znalost Adobe XD (nebo Figma)
  • znalost Adobe Photoshop
  • znalost Adobe Illustrator
  • samostatnost a odpovědnost
  • plnění úkolů v termínu
  • kreativní myšlení, cit pro detail

Jsme pohodový a přátelský tým mladých lidí a hledáme mezi sebe nového kolegu / kolegyni. Máme nastavenou rodinnou atmosféru a práce nás hlavně baví!

Pošli nám své CV

Vyplňte níže uvedený formulář a nezapomeňte přiložit své CV.